Producent akcesoriów zoologicznych dla psa i kota

Spis treści

Akcesoria zoologiczne to przedmioty, które każdy właściciel czworonoga, zwłaszcza psa lub kota posiada w swoim domu. 

Co do nich należy? Przede wszystkim wszelkiego rodzaju transportery, kagańce, obroże, szelki i smycze. Dużą popularnością cieszą się również ubranka dla zwierząt, którymi interesują się głównie właściciele mniejszych ras, takich jak na przykład yorki lub buldogi francuskie. 

Akcesoria to także miski na karmę oraz wodę, kuwety, wszelkiego rodzaju pojemniki na przekąski, a także – nie można zapomnieć – zabawki. Właściciele czworonogów często o nich zapominają, a zabawki pełnią bardzo ważną rolę w wychowaniu zarówno psa, jak i kota. Nie tylko uczą wykonywania komend ale rozładowują również stres i napięcie. 

Właściciele kotów powinni ponadto zaopatrzyć się w drapak, który pozwoli kotu zaznaczyć swój teren. Poprzez drapanie bowiem, kot sygnalizuje gdzie jest jego terytorium. Ponadto, drapanie pozwala pozbyć się przerośniętego pazura. 

Decydując się na zakup akcesoriów, warto postawić na producenta, który posiada w swojej ofercie wysokiej jakości produkty, które z jednej strony nie obciążą nadmiernie naszej kieszeni, z drugiej – ułatwią zarówno właścicielom, jak i czworonogom życie.

Wysoka jakość produktów = gwarantowane zadowolenie.

Zwierzęta, głównie psy i koty, często traktowane są przez swoich właścicieli jak członkowie rodziny. W przeciwieństwie jednakże do dzieci, psy oraz koty bardzo szybko przechodzą okres dorastania. Zakupione akcesoria zatem, po osiągnięciu przez zwierzę docelowej wagi oraz wzrostu, powinny towarzyszyć mu przez kilka lat. Wysoka jakość produktów, gównie tych, które używane są na co dzień, jest często gwarancją zadowolenia. 

Wykonana z wysokiej jakości materiałów obroża lub szelki to elementy, z którymi zwierzę będzie miało styczność codziennie. Warto zatem postawić na tworzywa, które będą łatwe w czyszczeniu oraz odporne na czynniki zewnętrzne w tym niesprzyjające warunki atmosferyczne – promienie UV oraz wilgoć. 

Szeroki wybór akcesoriów dla psa i kota sprawia, że wybór właściwych nie powinien stanowić najmniejszego problemu. Producent zazwyczaj posiada w swojej ofercie akcesoria dopasowane do ras, a także zachowania pupila. Inny rodzaj smyczy bowiem wybierzemy do spacerów w mieście, inny na otwartych przestrzeniach. Należy pamiętać, że akcesoria powinny mieć nie tylko wysoką jakość wykonania ale – przede wszystkim – być dopasowane do zwierzęcia. Czy wybór odpowiednich akcesoriów zatem to faktycznie „bułka z masłem”?

Asortyment dopasowany do potrzeb właścicieli czworonogów.

Producent akcesoriów zoologicznych dla psa i kota powinien móc pochwalić się dodatkami które po pierwsze – będą wykonane z wysokiej jakości materiałów, po drugie – będą łatwe w użyciu, po trzecie – będą dopasowane nie tylko do potrzeb zwierzęcia ale również właściciela czworonoga. 

Co to oznacza? Akcesoria powinny posiadać odpowiednie certyfikaty, jak te, którymi może pochwalić się firma Dingo. Ponadto, powinny być wytwarzane w sposób zrównoważony. Duże znaczenie odgrywa również kraj, w którym są produkowane. Akcesoria zoologiczne z metką „made in Poland” bez wątpienia są obecnie na topie. 

Producent, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, powinien również stopniowo poszerzać swoją ofertę i stawiać na zróżnicowane materiały. Doskonałym przykładem są wyroby skórzane Dingo, które – zanim trafią na sklepowe półki – przechodzą wiele złożonych etapów ręcznej produkcji. W rezultacie, produkt końcowy zachwyca nie tylko niepowtarzalną stylistyką ale również wysoką jakością, która odczuwalna jest zarówno dla zwierzęcia, jak i właściciela czworonoga.

Innowacyjność wynikająca z wieloletniego doświadczenia.

Producenci akcesoriów zoologicznych, chcąc przebić się ze swoją ofertą, muszą przede wszystkim wsłuchiwać się w potrzeby swoich klientów. Duża konkurencja sprawia, że rynek zalewany jest średniej jakości produktami. 

Producent akcesoriów zoologicznych Dingo, przy tworzeniu swoich produktów wykorzystuje zdobytą wiedzę oraz doświadczenie. Znajdujące się w ofercie firmy akcesoria nie tylko zachwycają nietuzinkową stylistyką ale również innowacyjnością. Często odpowiednie dopasowanie, przede wszystkim obroży, szelek oraz smyczy, do zwierzęcia jest nie lada wyzwaniem dla właścicieli czworonogów. Nierzadko wybierają zły rozmiar oraz niedopasowany do zwierzęcia materiał. 

Producent akcesoriów powinien ułatwić podjęcie tej, często trudnej, decyzji poprzez odpowiednie oznakowanie swoich produktów. Przy wyborze należy bowiem kierować się zarówno rasą, jak i wzrostem, wagą, trybem życia zwierzęcia, miejscem zamieszkania, a także płcią, posturą czy zdrowiem właściciela zwierzęcia. Użyty materiał ponadto powinien być łatwy w czyszczeniu oraz nie podrażniać skóry zwierzęcia. 

Wybór, jak widać, nie jest taki prosty, jednakże stawiając na sprawdzonego producenta, można liczyć na wysokiej jakości produkt posiadający odpowiednie oznakowania.

Pamiętaj: Pies przewożony autobusami, tramwajami i trolejbusami musi być trzymany na smyczy, mieć założony kaganiec, a właściciel winien posiadać zaświadczenie o aktualnym szczepieniu psa przeciwko wściekliźnie.

Chcesz szerzyć świadomość na temat akcji społecznej Yellow Dog? Obserwuj nasze profile na Facebooku i Instagramie.