Historia naszego dotychczasowego sukcesu

Historia naszego dotychczasowego sukcesu

Innowacyjność
która bazuje na wieloletnim doświadczeniu: troska o zwierzęta, stały rozwój i stawianie na wdrażanie nowych technologii oraz równomierny wzrost na wszystkich rynkach.
Previous slide
Next slide
1977
Firma Dingo została założona w 1977 przez Elżbietę i Waldemara Rutkowskich.

Powstanie firmy przy ul. Garbary. A w latach 80/90-te przeniesienie i rozbudowa warsztatu na ul. 3 maja. Zmiana nazwy firmy na Przedsiębiorstwo Prywatne Dingo Waldemar Rutkowski, a następnie na Hurtownia i Zakład Produkcyjny Dingo W. Rutkowski oraz zastrzeżenie w Urzędzie Patentowym logo firmy.

1994
Uzyskanie statusu Zakładu Pracy Chronionej
dzięki stworzeniu niezbędnych warunków do zatrudniania osób niepełnosprawnych.
2000
Rozpoczęcie działalności firmy pod nazwą Dingo Sp. z o.o.
2001
Otrzymanie statusu Zakładu Pracy Chronionej dla Dingo Sp. z o.o. obecnego do dnia dzisiejszego.
2009
Przeniesienie siedziby firmy na ul. Ołowianą 22 w Bydgoszczy, a produkcji z ul. 3 Maja na ul. Kościuszki.
Nowy zakład zostaje wyposażony w wysoce wyspecjalizowany park maszynowy. W 2009 roku podjęto również decyzję o rozbudowie magazynu przy ul. Ołowianej i pozyskano na powyższy cel dotację w ramach programu z środków Unii Europejskiej - Regionalnego Programu Operacyjnego województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2007-2013, pod nazwą projektu „Rozbudowa Firmy Dingo Sp. z o.o. w Bydgoszczy oraz wprowadzenie nowych produktów do oferty kluczem do wzrostu konkurencyjności
2013
8 marca Prezesem Firmy Dingo Sp. z o.o., z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Ołowianej 22, zostaje pani Agata Rutkowska-Piszczyńska, natomiast Wiceprezesem Zarządu - Wojciech Rutkowski.
2016
Dingo zostaje laureatem konkursu TOP for DOG 2016 w kategorii „THE BEST COMPANY".
2016
Firma Dingo zajęła drugie miejsce w konkursie LODOŁAMACZE
2017
Gazela Biznesu 2016
W czwartek 16 lutego 2017 roku w Toruniu w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki zostaliśmy wyróżnieni przez Coface Poland w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Gazela Biznesu przyznawana jest przedsiębiorstwom, które doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.
2017
Nagroda w konkursie Top for Dog!

Firma Dingo została laureatem konkursu TOP for DOG w kategorii ZABAWKI. Nagrodzony został nasz Mop na bungee.

2022
Nagroda w konkursie Top for Dog!

 

Zwycięzca w kategorii Inicjatywa Społeczna #theyellowdogproject.

06/2023
Nagroda w Plebiscycie Sfinksy

Firma Dingo Sp. z o.o. została laureatem plebiscytu Sfinksy w kategorii Debiuty. Nagrodzona została kolekcja szczotek bambusowych Pet Care Bamboo zdobywając wyróżnienie w kategorii Debiuty oraz wyróżnienie w kategorii sklep internetowy.

12/2023
Nagroda w konkursie Top for Dog

Firma Dingo Sp. z o.o. została laureatem plebiscytu Top for Dog w kategorii zabawki. Nagrodzona wędka z szarpakami zdobywając wyróżnienie przyznane przez konsumentów oraz nagrodę przyznaną przez Kapitułę.

2023
Laureat rankingu Diamenty Forbesa 2023

2023
Gazele Biznesu 2023

» Każdy dzień działalności naszej firmy jest kawałkiem inspirującej historii, której nie jesteśmy w stanie opowiedzieć do samego końca… «

Strony www Ad-Site 2.0