Co nowego u nas...

Co nowego u nas...

Podsumowanie Targów Interzoo

Międzynarodowe Targi Interzoo w Norymberdze dobiegły końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za zainteresowanie naszą ofertą. Był to czas bogaty w liczne spotkania i rozmowy biznesowe – zarówno z nowymi jak i stałymi kontrahentami. Nasza oferta przygotowana specjalnie na targi spotkała z dużym zainteresowaniem. Jesteśmy wdzięczni za Państwa cenne uwagi i wymianę doświadczeń podczas spotkań, które odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze.
Prezes Agata Rutkowska-Piszczyńska

24-27/05/2022 będziemy na targach Interzoo

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że po tak długiej pandemicznej przerwie, uda nam się w końcu z Państwem spotkać i zaprezentować nasze najnowsze produkty. Nie możemy się doczekać kontaktu z Wami. Targi Interzoo są okazją dla nas na inspirującą wymianę doświadczeniami wraz z miłośnikami zwierząt z ponad 60 krajów. Jesteśmy przekonani, że po raz kolejny odkryjemy nowy zakątki świata zoologii, które z pewnością będą dla nas motywacją do dalszego rozwoju i działań.

Czekamy na Was na hali nr 1 stoisko 1-300

Prezes Agata Rutkowska-Piszczyńska

6 wskazówek jak przewozić psa pociągiem

Każdy właściciel zabierając psa w pierwszą podróż pociągiem, ma wiele obaw dotyczących tego, jak jego pupil może znieść podróż. Jeśli w najbliższym czasie planujesz podróż ze swoim zwierzęciem. Zastanawiasz się nad tym, czy Twój pupil będzie zestresowany? Czy pozostali pasażerowie nie będą mieli nic przeciwko obecności zwierzęcia w przedziale? Pamiętaj, większość naszych pupili nie przepada za długimi podróżami. Często czują się zagrożone lub po prostu chcą odkrywać nowe zakamarki. Nie wiesz, jak przygotować się do wspólnych wakacji. Ten artykuł został napisany dla Ciebie podpowiadamy, co możesz zrobić, aby podróż z psem okazała się komfortowa, zarówno dla Ciebie, twojego sierściucha jak i innych pasażerów.