Co nowego u nas...

Co nowego u nas...

Zapraszamy na Targi Interzoo 2024: Spotkajmy się na Stoisku Nr 1-530!

Z radością ogłaszamy naszą obecność na targach Interzoo w dniach 7-10 maja 2024 roku w Norymberdze! To dla nas ogromna przyjemność móc spotkać się z Państwem i zaprezentować nasze najnowsze produkty.

Targi Interzoo to nie tylko miejsce biznesowych transakcji, ale także inspirująca platforma do wymiany doświadczeń z miłośnikami zwierząt z ponad 60 krajów. Każde spotkanie na stoisku to szansa na nowe pomysły, współpracę i rozwój naszych działań.

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Państwem naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami oraz poznać Wasze potrzeby i oczekiwania. Targi Interzoo to dla nas nie tylko okazja do prezentacji, ale także możliwość poznania nowych trendów i odkrycia nowych zakątków świata zoologii, które będą dla nas inspiracją do dalszego rozwoju.

Serdecznie zapraszamy Państwa na nasze stoisko, które znajdziecie na hali nr 1 pod numerem 1-530. Będziemy tam czekać z niecierpliwością, aby móc porozmawiać, dzielić się wiedzą i nawiązać owocną współpracę.

Do zobaczenia na targach Interzoo!

Top for Dog 2022

Od lat wierzę, że dobro wraca. Jestem bardzo dumna, że wróciliśmy jako zwycięzcy w kategorii Inicjatywa Społeczna. To również nagroda tysięcy zaangażowanych osób, które oddały swój głos na #theyellowdogproject, a także wspierających nas w szerzeniu akcji na co dzień.

Ta statuetka będzie przypominała nam, by nie ustawać w wysiłkach. Wiemy, że edukowanie jest długotrwałym procesem, a jednocześnie wierzymy, że warto to robić – tym bardziej z pomocą ludzi, którym zależy na dobrostanie czworonogów.

Prezes Agata Rutkowska-Piszczyńska

Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Jedną z misji naszej firmy jest społeczne wyrównywanie szans. 1 grudnia 2022 roku w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy odbyła się giełda pracowników organizowana przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, na której mieliśmy okazję ponownie dać jasny sygnał, że jesteśmy otwarci na pracowników z niepełnosprawnościami.

Tym samym dając sygnał, że do Dingo może aplikować każdy.

Podsumowanie Targów Pet Expo 16-18/09/2022

Czas na podsumowanie targów Pet Expo w Bydgoszczy. Mieliśmy okazję zaprezentować Państwu nowe kolekcje Terra, City Chiapas, a także nowe zabawki dla psów.

Z wielką radością informujemy, że nasze produkty otrzymały certyfikat Diamentów Zoologii, czyli niezwykle prestiżową nagrodę przyznawaną przez wybitnych ekspertów branży zoologicznej!

Rekomendację specjalistów oraz potwierdzenie wysokiej jakości uzyskały następujące kolekcje:

  • Classic
  • Nie Dotykaj
  • Ultra Active

Jesteśmy szczęśliwi, że nasze produkty zostały docenione i nagrodzone, a tym samym nasi klienci zyskali pewność, że wybierając te produkty, dbają o zdrowie i komfort swoich pupili. Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za zainteresowanie naszą ofertą. Był to czas bogaty w liczne spotkania i rozmowy biznesowe – zarówno z nowymi jak i stałymi kontrahentami. Jesteśmy wdzięczni za Państwa cenne uwagi i wymianę doświadczeń podczas spotkań, które odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Prezes Agata Rutkowska-Piszczyńska

Spotkaj się z nami na największych targach zoologicznych w Bydgoszczy od 16 do 18 września

Już niebawem będziemy mieli kolejną okazję spotkać się z Wami podczas największych w Polsce targów zoologicznych, które odbędą się w Bydgoszczy w dniach 16-18 września. Targi PetExpo 2022 pozwolą Wam odkryć zakątki świata zoologii, które z pewnością będą dla nas wszystkich motywacją do dalszego rozwoju i działań. Umożliwią również kontakt z wystawcami czy znajomymi z branży, więc dzięki nim będziecie mogli wprowadzić na półki sklepowe nowości, których poszukują właściciele zwierząt oraz skorzystać z wielu rabatów i promocji, które zostaną przygotowane.

Jesteśmy przekonani, że w tak sprzyjającej atmosferze uda nam się nawiązać ciekawe kontakty biznesowe i wymienić cennym doświadczeniem.

Czekamy na Was!

Prezes Agata Rutkowska-Piszczyńska

Podsumowanie Targów Interzoo

Międzynarodowe Targi Interzoo w Norymberdze dobiegły końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za zainteresowanie naszą ofertą. Był to czas bogaty w liczne spotkania i rozmowy biznesowe – zarówno z nowymi jak i stałymi kontrahentami. Nasza oferta przygotowana specjalnie na targi spotkała z dużym zainteresowaniem. Jesteśmy wdzięczni za Państwa cenne uwagi i wymianę doświadczeń podczas spotkań, które odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze.
Prezes Agata Rutkowska-Piszczyńska

24-27/05/2022 będziemy na targach Interzoo

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że po tak długiej pandemicznej przerwie, uda nam się w końcu z Państwem spotkać i zaprezentować nasze najnowsze produkty. Nie możemy się doczekać kontaktu z Wami. Targi Interzoo są okazją dla nas na inspirującą wymianę doświadczeniami wraz z miłośnikami zwierząt z ponad 60 krajów. Jesteśmy przekonani, że po raz kolejny odkryjemy nowy zakątki świata zoologii, które z pewnością będą dla nas motywacją do dalszego rozwoju i działań.

Czekamy na Was na hali nr 1 stoisko 1-300

Prezes Agata Rutkowska-Piszczyńska