Instagram
PL
Menu

Kontakt

Dane kontaktowe

Dingo Sp. z o. o.
Polska 85-461 Bydgoszcz
ul. Ołowiana 22

tel. +48 52 372 26 07
fax. +48 52 349 60 80

e-mail: dingo@dingo.com.pl

NIP 554-24-05-397

    Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dingo Sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Ołowiana 22, 85-461 Bydgoszcz, NIP 554-24-05-397, zawartych w formularzu kontaktowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji dalszej współpracy. Dane przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Dane podaję dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, kierując wiadomość na adres e-mail administratora: kontakt@dingo.com.pl.


    Przedstawiciele

    Mapa regionów
    Leszek Zmarzły

    Strefa 1

    Leszek Zmarzły

    tel. +48 691 888 780

    l.zmarzly@dingo.com.pl
    Jakub Adwent

    Strefa 2

    Jakub Adwent

    tel. +48 781 757 575

    j.adwent@dingo.com.pl
    Rafał Lewicki

    Strefa 3

    Rafał Lewicki

    tel. +48 781 656 565

    r.lewicki@dingo.com.pl
    Marcin Niewiadomski

    Strefa 4

    Marcin Niewiadomski

    tel. +48 693 730 888

    m.niewiadomski@dingo.com.pl
    Bartosz Ozdarski

    Strefa 5

    Bartosz Ozdarski

    tel. +48 601 995 601

    b.ozdarski@dingo.com.pl
    Joanna Drozd

    Strefa 6

    Joanna Drozd

    tel. +48 609 094 605

    j.drozd@dingo.com.pl

    Kadra

    Małgorzata Woźna

    Małgorzata Woźna
    Dział Sprzedaży Krajowej

    kom. +48 695 996 466
    tel.
    dingo@dingo.com.pl

    Bartosz Ozdarski

    Bartosz Ozdarski
    Koordynator Sprzedaży Krajowej

    kom. +48 601 995 601
    tel. +48 52 372 26 07
    b.ozdarski@dingo.com.pl

    Ewelina Salińska

    Ewelina Salińska
    Dział sprzedaży internetowej - AMAZON

    kom. +48 697 464 448
    tel.
    e.salinska@dingo.com.pl

    Magdalena Biernat

    Magdalena Biernat
    Dział Sprzedaży Internetowej - DingoShop i Allegro

    kom. +48 781 353 535
    tel. +48 52 372 26 07
    dingo-shop@dingo.com.pl

    Agnieszka Płoszyńska

    Agnieszka Płoszyńska
    Dział Sprzedaży Eksport i Sieci Zoologiczne

    kom. +48 693 366 777
    tel.
    a.ploszynska@dingo.com.pl

    Agnieszka Żyła

    Agnieszka Żyła
    Dział Zaopatrzenia

    kom. +48 691 383 334
    tel.
    a.zyla@dingo.com.pl

    Małgorzata Klabun

    Małgorzata Klabun
    Dział Marketingu

    kom. +48 669 777 180
    tel. +48 52 372 26 07 wew. 31
    m.klabun@dingo.com.pl

    Julia Petsch

    Julia Petsch
    Dział obsługi sklepów internetowych

    kom.
    tel.
    j.petsch@dingo.com.pl

    Elżbieta Jagodzińska

    Elżbieta Jagodzińska
    Dział Finansowy

    kom. +48 609 154 605
    tel.
    e.jagodzinska@dingo.com.pl

    Joanna Juszczyk

    Joanna Juszczyk
    Dział Administracji

    kom. +48 601 241 465
    tel.
    j.juszczyk@dingo.com.pl

    Paweł Janke

    Paweł Janke
    Magazyn

    kom. +48 609 484 131
    tel. +48 52 372 26 07
    p.janke@dingo.com.pl


    Mapa dojazdowa

    Pokaż lokalizację w serwisie Google Maps »