Instagram
PL
Menu

Kontakt

Dane kontaktowe

Dingo Sp. z o. o.
Polska 85-461 Bydgoszcz
ul. Ołowiana 22

tel. +48 52 372 26 07
fax. +48 52 349 60 80

e-mail: dingo@dingo.com.pl

NIP 554-24-05-397

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dingo Sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Ołowiana 22, 85-461 Bydgoszcz, NIP 554-24-05-397, zawartych w formularzu kontaktowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji dalszej współpracy. Dane przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Dane podaję dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, kierując wiadomość na adres e-mail administratora: kontakt@dingo.com.pl.


Przedstawiciele

Mapa regionów
Roman Ozdarski

Strefa 1

Roman Ozdarski

tel. +48 691 888 780

r.ozdarski@dingo.com.pl
Rafał Zieliński

Strefa 2

Rafał Zieliński

tel. +48 781 757 575

r.zielinski@dingo.com.pl
Rafał Lewicki

Strefa 3

Rafał Lewicki

tel. +48 781 656 565

r.lewicki@dingo.com.pl
Marcin Niewiadomski

Strefa 4

Marcin Niewiadomski

tel. +48 693 730 888

m.niewiadomski@dingo.com.pl
Bartosz Ozdarski

Strefa 5

Bartosz Ozdarski

tel. +48 601 995 601

b.ozdarski@dingo.com.pl
Joanna Drozd

Strefa 6

Joanna Drozd

tel. +48 609 094 605

j.drozd@dingo.com.pl

Kadra

Małgorzata Woźna

Małgorzata Woźna
Dział Sprzedaży Krajowej

kom. +48 695 996 466
tel. +48 52 372 26 07 wew. 21
dingo@dingo.com.pl

Bartosz Ozdarski

Bartosz Ozdarski
Koordynator Sprzedaży Krajowej

kom. +48 601 995 601
tel. +48 52 372 26 07
b.ozdarski@dingo.com.pl

Ewelina Sadłowska

Ewelina Sadłowska
Dział sprzedaży internetowej - AMAZON

kom. +48 697 464 448
tel. +48 52 372 26 07 wew. 25
e.sadlowska@dingo.com.pl

Izabela Teresak

Izabela Teresak
Dział Sprzedaży Internetowej - DingoShop i Allegro

kom. +48 781 353 535
tel. +48 52 372 26 07 wew. 25
dingo-shop@dingo.com.pl

Agnieszka Płoszyńska

Agnieszka Płoszyńska
Dział Sprzedaży Eksport i Sieci Zoologiczne

kom. +48 693 366 777
tel. +48 52 372 26 07 wew. 23
a.ploszynska@dingo.com.pl

Agnieszka Żyła

Agnieszka Żyła
Dział Zaopatrzenia

kom. +48 691 383 334
tel. +48 52 372 26 07 wew. 31
a.zyla@dingo.com.pl

Małgorzata Klabun

Małgorzata Klabun
Dział Marketingu

kom. +48 669 777 180
tel. +48 52 372 26 07 wew. 31
m.klabun@dingo.com.pl

Elżbieta Jagodzińska

Elżbieta Jagodzińska
Dział Finansowy

kom. +48 609 154 605
tel. +48 52 372 26 07 wew. 32
e.jagodzinska@dingo.com.pl

Joanna Juszczyk

Joanna Juszczyk
Dział Administracji

kom. +48 601 241 465
tel. +48 52 372 26 07 wew. 33
j.juszczyk@dingo.com.pl

Paweł Janke

Paweł Janke
Magazyn

kom. +48 609 484 131
tel. +48 52 372 26 07 wew. 28
p.janke@dingo.com.pl


Mapa dojazdowa

Pokaż lokalizację w serwisie Google Maps »