Google+ Pinterest
PL
Menu

Kontakt

Dane kontaktowe

Dingo Sp. z o. o.
Polska 85-461 Bydgoszcz
ul. Ołowiana 22

tel. +48 52 372 26 07
fax. +48 52 349 60 80

e-mail: dingo@dingo.com.pl

NIP 554-24-05-397

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji dalszej współpracy zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133. Pozycja 883).


Przedstawiciele

Mapa regionów
Roman Ozdarski

Strefa 1

Roman Ozdarski

tel. +48 691 888 780

r.ozdarski@dingo.com.pl
Rafał Zieliński

Strefa 2

Rafał Zieliński

tel. +48 781 757 575

r.zielinski@dingo.com.pl
Rafał Lewicki

Strefa 3

Rafał Lewicki

tel. +48 781 656 565

r.lewicki@dingo.com.pl
Agata Przymus

Strefa 4

Agata Przymus

tel. +48 693 730 888

a.przymus@dingo.com.pl
Bartosz Ozdarski

Strefa 5

Bartosz Ozdarski

tel. +48 601 995 601

b.ozdarski@dingo.com.pl
Joanna Drozd

Strefa 6

Joanna Drozd

tel. +48 609 094 605

j.drozd@dingo.com.pl

Kadra

Agnieszka Płoszyńska

Agnieszka Płoszyńska
Dział Sprzedaży Eksport i Sieci Zoologiczne

kom. +48 693 366 777
tel. +48 52 372 26 07 wew. 31
a.ploszynska@dingo.com.pl

Małgorzata Woźna

Małgorzata Woźna
Dział Sprzedaży Krajowej

kom. +48 695 996 466
tel. +48 52 372 26 07 wew. 21
dingo@dingo.com.pl

Agnieszka Żyła

Agnieszka Żyła
Dział Zaopatrzenia

kom. +48 691 383 334
tel. +48 52 372 26 07 wew. 24
a.zyla@dingo.com.pl

Elżbieta Jagodzińska

Elżbieta Jagodzińska
Dział Finansowy

kom. +48 609 154 605
tel. +48 52 372 26 07 wew. 32
e.jagodzinska@dingo.com.pl

Joanna Juszczyk

Joanna Juszczyk
Dział Administracji

kom. +48 601 241 465
tel. +48 52 372 26 07 wew. 33
j.juszczyk@dingo.com.pl

Maria Krokowska

Maria Krokowska
Dział Marketingu

kom. +48 669 777 180
tel. +48 52 372 26 07 wew. 23
m.krokowska@dingo.com.pl

Bartosz Ozdarski

Bartosz Ozdarski
Koordynator sprzedaży krajowej

kom. +48 601 995 601
tel. +48 52 372 26 07
b.ozdarski@dingo.com.pl

Paweł Janke

Paweł Janke
Magazyn

kom. +48 609 484 131
tel. +48 52 372 26 07 wew. 28
p.janke@dingo.com.pl


Mapa dojazdowa

Pokaż lokalizację w serwisie Google Maps »