Google+ Pinterest
PL
Menu

Kontakt

Kontaktdaten

Dingo Sp. z o. o.
Polska 85-461 Bydgoszcz
ul. Ołowiana 22

tel. +48 52 372 26 07
fax. +48 52 349 60 80

e-mail: dingo@dingo.com.pl

NIP 554-24-05-397

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dingo Sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Ołowiana 22, 85-461 Bydgoszcz, NIP 554-24-05-397, zawartych w formularzu kontaktowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji dalszej współpracy. Dane przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Dane podaję dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, kierując wiadomość na adres e-mail administratora: kontakt@dingo.com.pl.


Przedstawiciele

Mapa regionów
Roman Ozdarski

Strefa 1

Roman Ozdarski

tel. +48 691 888 780

r.ozdarski@dingo.com.pl
Kamil Rajski

Strefa 2

Kamil Rajski

tel. +48 781 757 575

k.rajski@dingo.com.pl
Maria Kanabaj

Strefa 3

Maria Kanabaj

tel. +48 781 656 565

m.kanabaj@dingo.com.pl
Patryk Lewandowski

Strefa 4

Patryk Lewandowski

tel. +48 693 730 888

p.lewandowski@dingo.com.pl
Bartosz Ozdarski

Strefa 5

Bartosz Ozdarski

tel. +48 601 995 601

b.ozdarski@dingo.com.pl
Joanna Drozd

Strefa 6

Joanna Drozd

tel. +48 609 094 605

j.drozd@dingo.com.pl

Kadra

Agnieszka Płoszyńska

Agnieszka Płoszyńska
Vertriebsabteilung

kom. +48 693 366 777
tel. +48 52 372 26 07 wew. 31
a.ploszynska@dingo.com.pl

Małgorzata Woźna

Małgorzata Woźna
Vertriebsabteilung

kom. +48 695 996 466
tel. +48 52 372 26 07 wewn. 21
dingo@dingo.com.pl

Agnieszka Żyła

Agnieszka Żyła
Beschaffungsabteilung

kom. +48 691 383 334
tel. +48 52 372 26 07 wewn. 24
a.zyla@dingo.com.pl

Elżbieta Jagodzińska

Elżbieta Jagodzińska
Finanzabteilung

kom. +48 609 154 605
tel. +48 52 372 26 07 wewn. 32
e.jagodzinska@dingo.com.pl

Joanna Juszczyk

Joanna Juszczyk
Verwaltungsabteilung

kom. +48 601 241 465
tel. +48 52 372 26 07 wewn. 33
j.juszczyk@dingo.com.pl

Maria Krokowska

Maria Krokowska
Marketingabteilung

kom. +48 669 777 180
tel. +48 52 372 26 07 wewn. 23
m.krokowska@dingo.com.pl

Paweł Janke

Paweł Janke
Lager

kom. -
tel. +48 52 372 26 07 wew. 28
p.janke@dingo.com.pl


Mapa dojazdowa

Pokaż lokalizację w serwisie Google Maps »